RODINNÝ DOM NITRA – ZOBOR

RODINNÝ DOM NITRA – ZOBOR
Hornozoborská, Zobor, Nitra, Nitriansky kraj, Západné Slovensko, 949 01, Slovensko
Na predaj 445,000€ - Domy
RH-1460-property 795 5 Počet izieb 4 Počet kúpeľní

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na jedinečnom pozemku v Nitre – Zobor, zastavaná plocha 265 m2, obytná plocha domu 795 m2, pozemok o rozlohe 669 m2, možnosť dokúpenia pozemku o rozlohe 2531 m2.
Dom je dvojpodlažný, má sedlovú strechu – veľká povala a pivnice prispôsobené na klubovňu s krbom, fitness, práčovňu, kotolňu (kotol Viessman), centrálny vysávač a iné.

Dispozičné riešenie:
Na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s terasou a výhľadom na panorámu Nitry, kúpeľňa, 3x šatník, pracovňa, zimná záhrada.Kuchyňa vybavená značkovou kuchynskou linkou a spotrebičmi Ariston (umývačka riadu, zabudovaná vinotéka, zabudovaný kávovar, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska, digestor).
Obývacej izbe krb a špeciálne osvetlenie – studené svetlo.
Podsvietené schody, kuchynská linka, centrálny multifunkčný systém, centrálny zabezpečovací pult.
Na poschodí priestranná galéria, 2x hosťovská izba, priestranná spálňa so šatníkom a kúpeľňou s terasou s výhľadom na okolie Nitry.
V celom dome sú použité nadštandardné materiály.Na vonkajších oknách predpríprava na vonkajšie žalúzie. V terase a v schodoch pred domom je zabudované vonkajšie osvetlenie, predpríprava na jacuzzi a bazén.

Ďalšie informácie

  • Stav: novostavba
Mapa nehnuteľnosti

Podobné nehnuteľnosti