NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM SVÄTOPLUKOVO

NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM SVÄTOPLUKOVO
Svätoplukovo, okres Nitra, Nitrianský kraj, Západné Slovensko, 951 16, Slovenská republika
Na predaj 159,000€ - Bungalov, Domy
RH-3303-property 156,1 4 Počet izieb 2 Počet kúpeľní

Predáme NOVOSTAVBU – Nízkoenergetického domu kategória A1!

zastavaná plocha: 156,1 m2
úžitková plocha: 122,1 m2 + terasa 15,8 m2
počet izieb: 4
začiatok stavby 5/2020
aktuálny stav: projektová dokumentácia, stavebné povolenie
výmera pozemku: 700 m2

Poloha a infraštruktúra
Dom sa nachádza v novo vybudovanej časti obce Svätoplukovo. 10 min. cesty od centra mesta Nitra, v blízkosti je napojenie R1 – Cabajská cesta. Prijazdová cesta k domu je asfaltová. Dom je napojený na elektrickú energiu, obecnú vodu a kanalizáciu a na pozemku je aj zatiaľ nevyužitá plynová pripojka keďže je to nízkoenergetický dom a všetko je riešené elektrickou energiou.

Energetická náročnosť domu
Tento nízkoenergetický drevodom je stavaný technológiou používanou v severských krajinách sveta ako sú Švédsko a Kanada. Prevádzkové náklady sa pohybujú pri takto veľkom dome (122,1 m2) na úrovni 90 € mesačne. Pripravené je aj alternatívne kúrenie na tuhé palivo.

Charakteristika domu a cena
Nízkoenergetický dom vo Svätopukove bude postavený z najmodernejších a najpoužívanejších materiálov známych značiek. Na konštrukciu sa použije kvalitné smrekové drevo, drevené materiály od známej rakúskej spoločnosti EGGER, strešná krytina MEDITERRAN, komínový systém SCHIEDEL, tepelná izolácia EXY 09 Spray system, plastové okná od spoločnosti SLOVAKTUAL, sadrokartónové dosky NORGIPS, elektrické kúrenie CALEO, polystyrenové dosky POLYFORM, izolačné pásy ISOVER, sklápacie podkrovné schody FAKRO, vypínače LEGRAND, zásobníkový ohrievač vody od spoločnosti DRAŽICE.
Dom má energetický certifikát primárnej energie A1. Emisie CO2 7,35. Má spravené všetky odborné skúšky eletkrického zariadenia.

Cena domu s rozlohou zastavanej plochy 156,1 m2, 122,1 m2 + 15,8 m2 úžitkovej plochy a s pozemkom o výmere 700 m2 je 159 000 EUR, cena je konečná pre dom na kľúč vrátane základovej dosky.

Ďalšie informácie

  • Energetický certifikát: A1
Mapa nehnuteľnosti

Podobné nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *