NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT BAKOŠOVA UL., BRATISLAVA – LAMAČ

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT BAKOŠOVA UL., BRATISLAVA – LAMAČ
Bakošova, Bratislava, Lamač, okres Bratislava IV, Bratislavský kraj, Bratislava, Slovensko
Na predaj 195,000€ - 3 izbový byt
RH-13269-property 76,48 3 Počet izieb 1 Počet kúpeľní

Ponúkame Vám na predaj krásne presvetlený, slnečný 3 izbový byt s vynikajúcou dispozíciou a výhľadom na zeleň v pôvodnom stave, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv za bezkonkurenčnú cenu.
Byt sa nachádza na Bakošovej ulici v Bratislavskom Lamači a je orientovaný na dve svetové strany.

Byt je situovaný na 3/8 poschodí a má celkovú rozlohu 76,48m² z toho je podlahová plocha bytu 67,08m², priestranná lodžia 7m² a pivničná kobka 2,4m².
Byt má vynikajúcu dispozíciu pozostávajúcu z priestrannej vstupnej haly, kúpeľne a samostatnej toalety, dvoch dostatočne veľkých izieb, samostatnej kuchyne a veľkej obývačky, ktorá je krásne presvetlená vďaka preskleniu po celej jej šírke.
Obrovským benefitom je aj veľká lodžia, kde je možne umiestniť pohodlné sedenie.

Byt disponuje bezpečnostnými vstupnými vchodovými dverami zn. ADLO, plastovými oknami s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu.
V byte je zavedený optický internet.

LOKALITA:
Bakošova ulica ponúka príjemné tiché prostredie s výhľadom na les s priamym napojením na turistické chodníky alebo cyklotrasy a zároveň je v blízkosti kompletná občianska vybavenosť v podobe nákupného centra BORY MALL do 5 min autom. Potraviny Lidl 4 min pešo, zástavka MHD 3 min. pešo. Všetko čo potrebujete pre plnohodnotné aktívne bývanie. V blízkosti bytového domu sa nachádzajú viaceré detské a športové ihriská.

BYTOVÝ DOM:
Rekonštruovaný bytový dom – zateplený, vynovená vstupná hala, vchodová brána s domovým vrátnikom, plastové okná v spoločných priestoroch, vymenené rozvody/stúpačky. Bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom.

Kontakt: JUDr. Ivan Beňo 0910833487

Ďalšie informácie

  • Energetický certifikát: Nemá
Mapa nehnuteľnosti

Podobné nehnuteľnosti