Prenajmeme rodinný dom Nitra - Dolné KrškanyPrenajmeme rodinný dom Nitra - Dolné Krškany

Adresa: Nitra - Dolné Krškany

Rozloha: 867 m2

Popis: 

Prenajmeme rodinný dom Nitra - Dolné Krškany, výmera pozemku 867 m2, pozemok je oplotený, dom je po kompletnej rekonštrukcii, čiastočne podpivničený so sedlovou strechou, na pozemku sa nachádza garáž, kryté záhradné sedenie, záhradná výsadba.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba spojená s miestnosťou s barovým pultom, vstup do izby so samostatnou kúpeľňou so sprchou, WC a bidetom, chodba so vstup do izby so samostatnou kúpeľňou s vaňou, WC a bidetom, jedáleň, samostatné WC, kuchyňa, schodisko do podkrovia. V podkroví domu sa nachádza izbička s veľkou terasou a vstup do druhej časti podkrovia, ktoré je predpripravené na dobudovanie. Ďalšej časti domu so samostatným vchodom sa nachádza chodba, obývacia izba, spálňa a kúpelňa so osvetleným sprchovým kútom, WC a bidetom, menšia pracovňa. Odkladacia miestnosť na náradie.

Rodinný dom je po rekonštrukcii: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, sanita, stierky, nové kúrenie + radiátory, kotol Beretta, nová elektroinštalácia a voda + odpad, nové dvere v interiéry, upravené okolie domu, kovaná brána.

Možnosť parkovania viacerých áut na pozemku, internet, KTV, tichá ulička. Cena 900,-Eur/mesiac vrátane energií pre 3 osoby.


Cena: 900,- Eur vrátane energií

Fotky: