Na predaj priestranný rodinný dom Nitra - LehotaNa predaj priestranný rodinný dom Nitra - Lehota

Adresa: Nitra - Lehota

Rozloha: v popise

Popis: 

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v Nitre – Lehota

Základný popis
NOVOSTAVBA - Nízkoenergetický dom kategória A1 !
úžitková plocha: 123,6 m2 + terasa 18,6 m2
zastavaná plocha: 159,6m2
počet izieb: 5
začiatok stavby 5/2018
aktuálny stav: holodom na predaj
výmera pozemku: 680 m2

Poloha a infraštruktúra
Dom sa nachádza v novo vybudovanej časti obce Lehota. 5 min. cesty od Nitry, v blízkosti je napojenie R1. Prijazdová cesta k domu je asfaltová a v okoli sú už postavené ďalšie nové domy. V blízkosti domu nebude už ďalšia výstavba. Dom je napojený na elektrickú energiu, obecnú vodu a odpad je zatial riešený odpadovou žumpou o kapacite 10 m3. K pozemku je privedený aj zemný plyn, ktorý v dome zatiaľ nie je využitý, keďže je to nízkoenergetický dom a všetko je riešené elektrickou energiou.

Energetická náročnosť domu
Tento nízkoenergetický drevodom  je stavaný technológiou používanou v severských krajinách sveta ako sú Švédsko a Kanada. Prevádzkové náklady sa pohybujú pri takto veľkom dome (159 m2) na úrovni 80 až 90 € mesačne. Pripravené je aj alternatívne kúrenie na tuhé palivo.

Unikátnosť
Dom je päťizbový a každá zo štyroch spální (izieb) má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a vaňou alebo sprchou. Môže to byť však napr. aj šatník namiesto kúpeľne. Alebo si môžete z jednej z izieb spraviť relaxačnú miestnosť s vírivkou a saunou napojenou na kúpeľňu. Kuchyňa je spojená s obývačkou v tvare L. Terasa je prestrešená lexanovou strechou.

Charakteristika domu
Nízkoenergetický dom v Lehote je postavený z najmodernejších a najpoužívanejších materiálov známych značiek. Na konštrukciu bolo použité kvalitné smrekové drevo, drevené materiály od známej rakúskej spoločnosti EGGER, strešná krytina MEDITERRAN, komínový systém SCHIEDEL, tepelná izolácia EXY 09 Spray system,  plastové okná od spoločnosti SLOVAKTUAL,  sadrokartónové dosky NORGIPS, elektrické kúrenie CALEO,  polystyrenové dosky POLYFORM, izolačné pásy ISOVER, sklápacie podkrovné schody FAKRO, vypínače LEGRAND, zásobníkový ohrievač vody od spoločnosti DRAŽICE.

Dom má energetický certifikát primárnej energie A1. Emisie CO2 7,35. Má spravené všetky odborné skúšky eletkrického zariadenia. Dom je pripojený na žumpu o kapacite10 m3 a drenážnu jamu o kapacite 10 m3.

 

Kontakt: 0905927136


Cena: 160.000,-Eur

Fotky: