iné


PREDAJ-rodinné vinárstvo + byt, Veľký Kýr
Adresa: 
Veľký Kýr
Cena: 150.000,- Eur
Rozloha: 
180 m2
Popis: 
Ponúkame  na predaj novostavbu rodinného vinárstva 180 m2 v obci Veľký Kýr ,  vo veľmi peknej časti obce medzi vinnými domčekmi.
Jedná sa o novostavbu v ktorej sa nachádza:
- Kopaná  tehlová pivnica 10x3 m vybavená komplexnou technológiou na výrobu vína (ohrev a            chladenie muštu) prívod vody
- Degustačné miestnosti s barovým pultom a menším sedením
- WC na prízemí
- Výrobná miestnosť na víno s priamym spúšťaním muštu do pivnice (do sudov), fľaškovanie a balenie          vína, sklad
- Vstupná miestnosť do bytu so schodiskom.
Na poschodí je luxusný priestranný byt: spálňa, kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou a obývačkou, terasa. Podlaha: plávajúca, dlažba, betón. Okná: plastové.
Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie: alarm. Internet.
Budova je zateplená, pripojená na obecný vodovod, kúrenie a chladenie je zabezpečené tepelným čerpadlom. Poschodie je klimatizované. V prízemí aj na poschodí je pripravený komín na krb alebo kachle. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená nábytkom a kompletne vybaveným vinárstvom
t.j. nerezové sudy min.na 6000 l vína, mlynkoodstopkovač, pneumatický lis, čerpadlá atď.

Fotky: 
INVESTÍCIA!!! PREDAJ- 6 CHATIEK VO VÝSTAVBE, PODHÁJSKA-200M OD KÚPALISKA
Adresa: 
Podhájska
Cena: dohodou
Rozloha: 
653 m2
Popis: 
Ponúkame  na predaj projekt vo výstavbe - 6 chatiek, v obci Podhájska, 200 m od termálneho kúpaliska a wellnessu.  Objekt je situovaný v kľudnej a oddychovej časti vinice, v susedstve fungujúcich penziónov, viliek a chatiek. Chatky sú samostatne stojace, dvojpodlažné, obytná plocha jednej chatky je 60 m2 -   chata pozostáva z jednej prízemnej miestnosti, je tam predpríprava na kúpeľňu s WC a kuchynskú linku, obytné podkrovie . Na pozemku je el. prípojka 230 / 400V.
K pozemku vedie asfaltová cesta.. Celková plocha pozemku je 653 m2.  IS: voda  a elektrina. Prístupová cesta: asfaltová.  Odpad so všetkých chatiek je vedený do čističky. Na predaj ponúkame projekt vo výstavbe, ktorý sa nachádza 200 m od termálneho kúpaliska v Podhájskej.
V prípade záujmu kontaktujte:
Jana Urbanová 
tel: 0903 403 582
e-mail: urbanovajana910@gmail.com
Fotky: